درباره ما

شرکت آرافن نایین، اولین و تنها تولید کنندۀ پمپ های هیدرولیک دنده ای در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1377 آغاز نموده است. این شرکت تولید کنندۀ انواع پمپ های هیدرولیک دنده ای با مصارف ماشین آلات کشاورزی، راهسازی و صنعتی است.
با توسعۀ شرکت و افزایش توان تولیدی، شرکت آرافن اقدام به تولید انواع پمپ های ماشین آلات کشاورزی از جمله انواع تراکتور تراکتورهای مسی فرگوسن، فیات، رومانی، جاندیر، دویتز، کمباین های نیوهلند، جان دیر و کلاس و غیره نموده است.
پمپ های تولید شده در شرکت آرافن در حوزۀ صنایع راهسازی و ساختمانی، عمرانی، معدن، صنایع حمل و نقل موارد استفاده وسیعی از جمله انواع جرثقیل تادانور و تاور کرین، انواع لیفتراک، انواع لودر نظیر بکهو و لیبهر، گریدر، تسطیح لیزری و ماشین آلات نظافت شهری و حمل و نقل دارد.
پمپ های صنعتی تولید شده در شرکت آرافن نائین در طیف گسترده ای از صنایع مانند صنایع خودروسازی، صنایع دریایی، نفت و گاز و پتروشیمی، انواع مصنوعات، صنایع غذایی و غیره کاربرد دارد.
با این وجود، شرکت آرافن فعالیت خود را به تولید پمپ هیدرولیک محدود ننموده است. در راستای گسترش فعالیت های شرکت و توسعۀ اشتغال زایی در سال های اخیر، با افتخار، 10 کارخانه و شرکت دیگر به این مجموعه اضافه شده است.
شرکت آرافن نایین با موفقیت توانسته است درصد بالایی از نیاز بازار داخلی ایران را تامین کند. همچنین این شرکت تامین کنندۀ قطعات اصلی (بصورت OEM) برای تراکتورسازی های ایران نظیر شرکت تراکتورسازی تبریز (ITM CO)، تراکتورسازی ارومیه، تراکتور سازی جیرفت، تراکتور سازی کردستان، تراکتورسازی داروانا سمنان، تراکتورسازی عمران سیرجان، کمباین سازی اراک، شرکت هپکو اراک و .... و همچنین تامین کنندۀ قطعات در بازار لوازم یدکی می باشد.
 
فروش محصولات به بازارهای ایران محدود نبوده است. شرکت آرافن نائین در حوزه صادرات فعالیت درخشانی داشته است و تامین کننده قطعات اصلی و قطعات یدکی برای برندهای مطرح جهان از جمله مسی فرگوسن، فیات، رومانی، جاندیر، نیوهلند، کلاس و ... می باشد، و همچنین سابقه تامین قطعه اصلی برای تراکتورسازی های القاضی و ملت در کشور پاکستان را در کارنامه خود دارد.
این شرکت محصولات تولیدی خود را به اقصی نقاط جهان از جمله کشورهایی نظیر فرانسه، اوکراین، ایرلند، ترکیه، یونان، مالزی، امارات، پاکستان، عراق، سوریه، لبنان، ویتنام، افغانستان و چندین کشور اروپایی دیگر صادر می نماید.


شرکتهای زیر مجموعه ی آرافن نائین:

bullet ball blueشرکت دایصن نائین، تاسیس 1393 - با هدف ریخته گری انواع قطعات صنعتی به روش دایکاست
bullet ball blueمجموعه فورج شرکت آرافن نائین، تاسیس سال 1394 - با هدف تولید قطعات صنعتی به روش آهنگری (فورج) تا ده کیلوگرم
bullet ball blueشرکت مدرن صنعت نائین، تاسیس سال 1397 - با هدف تولید آچارهای بادی و بکس های بادی
bullet ball blueشرکت آرادفن هیدرولیک نائین، تاسیس سال 1394 - با هدف تولید شیر اوربیترول فرمان، شیرهای هیدرولیک برقی و هیدروموتور
bullet ball blueشرکت جهان آرای نائین، تاسیس سال 1395 - با هدف تولید اکسل تویوتا FZJ80
bullet ball blueشرکت آوافن هیدرولیک نائین، تاسیس 1398 - با هدف تولید شیر هیدرولیک فرمان خودروهای سواری
bullet ball blueشرکت آریافن برتر نائین، تاسیس 1398 - با هدف تولید انواع جک های هیدرولیک ماشین آلات سنگین و سبک و انواع سیلندرهای هیدرولیک
bullet ball blueشرکت فنی و مهندسی کاراکو، تاسیس سال 1399 - با هدف طراحی و پشتیبانی مهندسی شرکت های مذکور
bullet ball blueشرکت متمم کاران، تاسیس سال 1397- با هدف تولید انواع قطعات چدنی و فولادی مورد مصرف در شرکتهای زیرمجموعه آرافن نائین
bullet ball blueکارگاه چوب بری، تاسیس سال 1394- با هدف تولید پالتهای مورد مصرف جهت حمل کالاهای تولیدی شرکت برای محموله های صادراتی و ارسال به کارخانه های داخلی
 

اطلاعات تماس

کارخانه:
ایمیل : info@arafan.comemail open
tell icon2تلفن : 46257082-031
دفتر فروش تهران:
email openایمیل : tehran@arafan.com
tell icon2تلفن: 66695051-021
دفتر فروش اصفهان:
email openایمیل : esf@arafan.com
tell icon2تلفن: 37650786-031

مکان ما

آمار بازدید

امروزامروز122
دیروزدیروز182
این هفتهاین هفته249
این ماهاین ماه2895
بازدید کلبازدید کل224756